Állásajánlat - Tourinform Iroda vezetőt keresünk!

Keressük a Tourinform Iroda Tamási új vezetőjét!

Szereti Tamásit és környékét és minél többeknek szeretné megmutatni a térséget? Szeretné, ha az ide érkezők minél több programból tudnának válogatni? A Tourinform Tamási irodavezetőjeként aktívan részt vehet a város turisztikai kínálatának alakításában és tehet azért, hogy a térségbe érkező vendégek különleges élményekkel gazdagodva, elégedetten távozzanak.

Feladatok:

  •           A Tourinform Tamási irodavezetői feladatainak ellátása
  •           A Tourinform Névhasználati Kézikönyvnek megfelelő működés biztosítása
  •           Magyarország turisztikai országmárkájának, valamint a térség márkaüzeneteinek kommunikálása
  •           Versenysemleges információszolgáltatás
  •           A NETA adatbázis kezelése
  •           Vendégtájékoztatás megszervezése és biztosítása az irodában, illetve a desztináció egészében
  •           A turisztikai desztinációmenedzsmentmunkájában való aktív közreműködés (turisztikai termékfejlesztés, marketing, monitoring és hálózatfejlesztés)

Elvárások:

  •           Felsőfokú szakirányú végzettség VAGY
  •           Felsőfokú végzettség és legalább 5 éves turisztikai szakmai gyakorlat
  •           Középfokú német vagy angol nyelvvizsga
  •           Számítógépes alapismeret (Microsoft Office készségszintű ismerete)
  •           Online platformok használatának készségszintű ismerete (közösségi média, különböző admin felületek, keresők, levelezőprogramok, kutatásokat és a monitoringot segítő programok, GoogleAds és GoogleAnalytics, stb.)
  •           Tamási és környéke turisztikai kínálatának kiváló ismerete
  •           B kategóriás jogosítvány

Az irodavezető kinevezéséhez a Magyar Turisztikai Ügynökség egyetértő szakmai véleménye szükséges, amelyet a munkáltató szerez be, arról a jelentkezőknek előzetesen nem kell gondoskodniuk.

A pozíció elnyeréséhez előny:

  •          További nyelvtudás
  •           NETA ismerete
  •           Turisztikai termékfejlesztésben vagy turisztikai marketingmunkában szerzett korábbi tapasztalat
  •           Vendégfogadásban szerzett korábbi tapasztalat
  •           Motivált, kreatív személyiség

Amit kínálunk:

  •           Munkakezdés: 2023. április 1.
  •           Aktív részvételi lehetőség Tamási és környéke turizmusfejlesztésében
  •           Fejlődési és tanulási lehetőség
  •           Változatos szakmai kihívások

Munkaidő:

  •           teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  •           Tamási Város Önkormányzata "Tamási város fenntartható ökoturisztikai fejlesztése " elnevezésű projekt keretében valósította meg a Tamási Hársfa u. 92. szám alatti ingatlanon megvalósított Ökoturisztikai Látogatóközpont létesítményt, amely a DámPont nevet kapta. További információ: https://www.visittamasi.hu/about-us/
  •           A Tourinform Iroda ezen létesítményben kap helyet, így a létesítménnyel, annak vezetőjével, munkatársaival szoros együttműködés szükséges.

Kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a bruttó bérigény megjelölésével a következő címre küldje, legkésőbb 2023. január 27-ig: titkarno@tamasi.hu

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Nagy Júlia szakmai irányító partner nyújt a 70/635-2584-es telefonszámon.

Előző Szent Ágota - Online Álláshírdetés