Nagydíjas az Iglice Népdalkör (2008. november 12.)

A VII. Vass Lajos Népzenei Verseny Kárpát-medencei döntőjén az Iglice Népdalkör ismét kiválóan szerepelt.

Az ősz eleji középdöntőn elnyert kiemelt arany fokozat után november 8-án Budapesten a VII. Vass Lajos Népzenei Verseny Kárpát-medencei döntőjén az Iglice Népdalkör ismét kiválóan szerepelt.

Vass József elnök, Dr Gerzanics Magdolna, Dr Olsvai Imre zsűrielnökök által kiadott oklevél tanúsága szerint a legmagasabb, NAGYDÍJ fokozatot érték el. Szívből gratulálunk a népdalkörnek, melynek tagjai:Lukácsi Adél, Rufli Eszter, Varga Krisztina, Pekoli Nikoletta, Simon Alexandra, Bihari Zsófia, Pajtás Viktória, Vida Zsóka, Farkas Eszter, vezetőjük Gulyás Ildikó.

Köszönjük, hogy ismét öregbítették városunk hírnevét.

Vissza

Eseménynaptár

Kapcsolatok

Pályázati eredmények

Kerékpárút hálózat kialakítása Tamási városában
2014-09-18

Jelen projekt célja, hogy a Tamásiban meglévő eddigi kerékpárút fejlesztéseket egy egységes hálózatba szervezzük. A már meglévő szakaszok összekötésével és az eddig el nem ért településrészek bekötésével egy valóban kerékpáros barát, biztonságosan kerékpározható hálózat jön létre.

Részletek

Tamási Város szennyvízcsatorna hálózatának bővítése
2014-03-20

A 737.567.290 forint támogatást Tamási Város szennyvízcsatorna hálózatának bővítésére fordítják.

Részletek

Komplex telep-program Tamási szegregátumában Kosbán és Újvárhegyen
2014-01-21

A 146 363 784 forint támogatást a Tamási Város Kosba és Újvárhegy területén lévő szegregátumban élő emberek szociális, integrációs, oktatási, egészségügyi, közösségi helyzetének fejlesztésére fordítják.

Részletek

Kerékpárút-hálózat kialakítása Tamásiban - I. ütem
2014-01-18

Tamási Város Önkormányzata a KÖZOP-3.2.0_C-08-11-2011-0024 számú és "Kerékpárút-hálózat kialakítása Tamásiban - I. ütem" című pályázaton 220 590 599 forint támogatást nyert a város kerékpárút hálózatának fejlesztésére.

Részletek

2014-01-16

Tamási Város Önkormányzata a DDOP-5.1.1-11-2011-0007 számú és "Kerékpárút hálózat kialakítása Tamási városában" című pályázaton 274 696 675 forint támogatást nyert el.

Részletek

Megújul az Aranyerdő
2013-12-07

A 118 786 750 forint támogatást a Tamási és Környéke Aranyerdő Társult Óvoda és Bölcsőde Tamási Tagóvodájának és Bölcsődéjének felújítására fordítják.

Részletek

Geotermikus energiahasznosítás és közműrendszer kiépítése Tamásiban
2013-04-15

Tamási Város Önkormányzata a KEOP-4.2.0/B/09-2010-0030 jelű és „Geotermikus energiahasznosítás és közműrendszer kiépítése Tamásiban” című pályázaton 970 923 793 Ft vissza nem térítendő támogatást nyert az Új Széchenyi Terv keretein belül.

Részletek

Kerékpárút hálózat fejlesztése
2012-09-12

Tamási Város Önkormányzata a KÖZOP-2008-3.2. Kerékpárút-hálózat fejlesztése tárgyú pályázaton 220 590 599 Ft-ot nyert a város kerékpárút hálózatának fejlesztésre.

Részletek

2012-09-12

Tamási Város Önkormányzata a KEOP-1-2-0/B/10 Szennyvízelvezetés és tisztítás konstrukcióban beadott pályazaton 737 567 290 Ft-ot nyert a város szennyvízcsatorna hálózatának bővítésére.

Részletek

2012-09-12

Tamási város a DDOP-5.1.1.-11 Kerékpárforgalmi hálózat fejlesztése konstrukcióban beadott pályazaton 270 400 573 Ft-ot nyert a város kerékpárút hálózatának bővítésére.

Részletek

Hivatásforgalmú kerékpárút megvalósítása Tamási-Rácvölgy közti szakaszon
2012-07-20

Hivatásforgalmú kerékpárút megvalósítása Tamási-Rácvölgy közti szakaszon címmel benyújtott pályázat az Új Széchenyi Terv pályázatán 69.999.263 Ft támogatást nyert.

Részletek

A tamási járóbeteg szakellátó központ fejlesztés
2011-08-08

Tamási Város Önkormányzata az ÚMFT DDOP-3.1.3/B pályázatán 400 000 000 Ft-ot nyert.

Részletek

Tamási Ki mit tud lakótelep csapadékvíz rendezése
2011-03-30

Az Új Magyarország Fejlesztési Terv Dél- Dunántúli Operatív Program támogatási rendszeréhez benyújtott "Tamási "Ki mit tud" lakótelep csapadékvíz rendezése" című pályázat 72 000 000 Ft támogatást nyert.

Részletek

Tamási Város Önkormányzata közszolgáltatásainak akadálymentesítése
2010-05-10

Tamási Város Önkormányzata az Új Magyarország Fejleszési Terv DDOP-3-1.1-09. pályázatán 29 954 700 Ft- ot nyert.

Részletek

Ability- és Termászálloda**** létrehozása Tamásiban
2009-10-26

Az Ability és Termálszálloda**** létrehozása Tamásiban címmel benyújtott pályázat az Új Magyarország Fejlesztési Terv pályázatán 600 000 000 Ft támogatást nyert.

Részletek

Ability Fürdőfejlesztés Tamásiban
2008-11-06

Az Ability Fürdőfejlesztés Tamásiban címmel benyújtott pályázat az Új Magyarország Fejlesztési Terv pályázatán 696.997.352 Ft támogatást nyert.

Részletek

Kultúrák háza Tamásiban
2008-10-22

A Tamási város központi részén kialakításra kerülő "Kultúrák Háza" címmel benyújtott pályázat az Új Magyarország Fejlesztési Terv pályázatán 70.000.000 Ft támogatást nyert.

Részletek

Hivatásforgalmú kerékpárút Tamási és Pári között
2008-09-20

A hivatásforgalmú kerékpáros közlekedés feltételeinek megteremtése Tamási - Pári szakaszon címmel benyújtott pályázat az Új Magyarország Fejlesztési Terv pályázatán 148.749.343 Ft támogatást nyert.

Részletek

Integrált mikrotérségi oktatási központ kialakítása Tamási városában
2008-09-19

Az Új Magyarország Fejlesztési Terv Dél- Dunántúli Operatív Program támogatási rendszeréhez benyújtott "Integrált mikrotérségi oktatási központ kialakítása Tamási városában" című pályázat 1.193.313.286 Ft támogatást nyert.